Sīkdatņu politika

KAS IR SĪKDATNES?
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas var tikt saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē un kas satur datus saistībā ar jūsu apmeklēto tīmekļvietni. Sīkdatnes var palīdzēt tīmekļvietnei noteiktu laiku “atcerēties” jūsu veiktās darbības vai izdarītās izvēles vai arī tās var saturēt datus saistībā ar attiecīgās vietnes funkciju vai tās darbības nodrošināšanu. Sīkdatnes var iestatīt tīmekļvietnes īpašnieks vai dažos gadījumos trešās personas, kuru pakalpojumus vietnes īpašnieks izmanto, lai sniegtu informāciju, rādītu saturu vai nodrošinātu citas funkcijas, piemēram, veiktu tīmekļa analīzi.

Plašāka informācija par sīkdatnēm ir pieejama tīmekļvietnē https://ec.europa.eu/info/cookies_lv

KĀDAS SĪKDATNES TIEK IZMANTOTAS ŠAJĀ TĪMEKĻVIETNĒ?
Izmantojam obligātās sīkdatnes, neobligātās sīkdatnes un trešo personu sīkdatnes.

Obligātās sīkdatnes: saskaņā ar tiesību aktiem jūsu ierīcē drīkstam saglabāt sīkdatnes, kas ir absolūti nepieciešamas, lai šī tīmekļvietne darbotos, piemēram, sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tādas pamatfunkcijas kā lapu navigācija un vietnes drošības elementu darbība. Šīs sīkdatnes vienmēr ir aktīvas, jo tās ir nepieciešamas tīmekļvietnes darbībai, un mūsu sistēmās tās nav iespējams atslēgt. Varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai šādas sīkdatnes tiktu bloķētas vai lai jūs tiktu brīdināti par šādām sīkdatnēm, taču tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas varētu nedarboties. Šīs sīkdatnes neglabā personu identificējošu informāciju. Sīkāka informācija par šajā tīmekļvietnē izmantotajām obligātajām sīkdatnēm ir norādīta sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.

Neobligātās sīkdatnes: tās iekļauj analītiskās sīkdatnes (kas ļauj mums atpazīt un saskaitīt tīmekļvietnes apmeklētājus un/vai noskaidrot, kā apmeklētāji pārvietojas tīmekļvietnē un kuras lapas ir vispopulārākās). Sīkāka informācija par šajā tīmekļvietnē izmantotajām neobligātajām sīkdatnēm ir sniegta sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”. Lai saglabātu jūsu ierīcē neobligātās sīkdatnes, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana. 

Trešo personu sīkdatnes: sīkdatnes, ko jūsu ierīcē iestata kāds cits, nevis mēs, lai, piemēram, vāktu informāciju par lietotāju uzvedību un demogrāfisko sastāvu vai lai personalizētu jums domāto tirgvedības vai reklāmas informāciju, pamatojoties uz jūsu interneta pārlūkošanas vēsturi. Sīkāka informācija par šajā tīmekļvietnē izmantotajām trešo personu sīkdatnēm ir sniegta sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”. Lai jūsu ierīcē tiktu iestatītas trešo personu sīkdatnes, ir nepieciešama jūsu piekrišana. 

SĪKDATŅU PĀRVALDĪBA
Ja izvēlēsieties opciju “Apstiprināt visas sīkdatnes”, jūsu ierīcē tiks iestatītas visas neobligātās un trešo personu sīkdatnes. Faktiski dodat mums savu piekrišanu visu neobligāto un trešo personu sīkdatņu iestatīšanai jūsu ierīcē.

Savukārt, izvēloties opciju “Sīkdatņu iestatījumi”, varēsiet izvēlēties piekrist (vai nepiekrist) neobligāto un trešo personu sīkdatņu iestatīšanai jūsu ierīcē. Sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi” nav iespējams deaktivizēt obligātās sīkdatnes.

Sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi” varat jebkurā laikā izvēlēties opciju “Apstiprināt visas sīkdatnes” vai mainīt savu piekrišanu attiecībā uz neobligāto sīkdatņu izmantošanu.

Varat arī bloķēt sīkdatnes, aktivizējot savā pārlūkprogrammā iestatījumu, kas ļauj noraidīt visas vai atsevišķas sīkdatnes. Dažādās pārlūkprogrammās lietotājiem ir pieejamas dažādas vadības opcijas, tāpēc turpmāk esam norādījuši saites uz populārāko izstrādātāju norādījumiem, kā to izdarīt. Parasti pārlūkprogrammas piedāvā pieņemt, noraidīt vai dzēst visas sīkdatnes vai tīmekļvietnes īpašnieka piesaistīto ārējo pakalpojumu sniedzēju sīkdatnes (“trešo personu sīkdatnes”), vai sīkdatnes no konkrētām tīmekļvietnēm.

Šī Sīkdatņu politika ir daļa mūsu vispārējās Privātuma politikas.